Zdrowie jest najważniejsze

W obecnym stuleciu wiele mówi się na temat zdrowia. Bardzo modne stają się sklepy i restauracje ekologiczne serwujące nieprzetworzone, naturalne produkty. Kolorowe czasopisma i telewizja zachęcają do uprawiania coraz to nowych dyscyplin sportu. Ma to swoje uzasadnienie w czasach sztucznych barwników, konserwantów i komputerów.

O zdrowie warto dbać niezależnie od wieku. Nasze dzieci coraz chętniej spędzają czas przed komputerami zamiast na placu zabaw czy na podwórku. Wielogodzinne seanse przed komputerem czy tv powodują już od najmłodszych lat problemy ze wzrokiem,  wady postawy oraz nadwagę. Dbajmy o to, żeby nasze dzieci spędzały czas na świeżym powietrzu.

Problemów ze zdrowiem nigdy nie należy lekceważyć, ponieważ często banalnie dolegliwości mogą przekształcać się w poważne schorzenia. Profilaktyczne badania, ruch na dworze i zdrowa dieta pozwolą nie tylko być zdrowszym, ale także piękniejszym człowiekiem.  Dzięki zdrowiu możemy podróżować, tańczyć, biegać, wychowywać dzieci i rozwijać się zawodowo.